Dolce-Gusto

NESCAFÉ DOLCE GUSTO – Vyhraj elektrický kartáček

Kampaň prebiehajúca v termíne od 01. 07. 2020 – do 31. 07. 2020
Dolce-Gusto

NESCAFÉ DOLCE GUSTO – Vyhraj elektrický kartáček

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

ZKRÁCENÁ PRAVIDLA:
Soutěž s názvem „NESCAFÉ DOLCE GUSTO – Vyhraj elektrický kartáček ” probíhá ve všech prodejnách Electro World s.r.o. (soutěž probíhá ve všech kamenných prodejnách i prostřednictvím nákupu na e-shopu https://www.electroworld.cz) v termínu od 1. 7. 2020 do 31. 7. 2020 na území České republiky.

  1. Kupte v době konání a místě konání soutěže jednorázově v některé prodejně/e-shopu ElectroWorld alespoň dvě libovolná balení kapslí NESCAFÉ DOLCE GUSTO a uschovejte si doklad o tomto nákupu.
  2. Následně zde nahraje fotografii (scan) soutěžní účtenky/faktury a vyplňte povinná pole v registračním formuláři vč. básničky/sloganu. Přes tlačítko „ODESLAT“ odešle registrační formulář.

(Básnička/slogan = napište nám co nejoriginálnější básničku (slogan), ve které použijete některé ze slov „NESCAFÉ DOLCE GUSTO, LATTE MACCHIATO nebo ZUBNÍ KARTÁČEK”).

Příklad soutěžní básničky (sloganu): „Latte Macchiato od Nescafé Dolce Gusta, na něm by si každá ráda zgustla.“. Básnička (slogan) může mít maximálně 160 znaků.

Výhra v soutěži je balíček obsahující ZUBNÍ KARTÁČEK PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN a 3 BALENÍ KAPSLÍ NESCAFÉ DOLCE GUSTO LATTE MACCHIATO.
Do soutěže jsou vloženy celkem 2 Výhry.
Během celé Soutěže může jeden konkrétní Soutěžící vyhrát pouze 1x.

Na stiahnutie