Nescafé

Vyhraj s NESCAFÉ GOLD rozmazlovací víkend

Kampaň prebiehajúca v termíne od 21. 05. 2020 – do 03. 06. 2020
Nescafé

Vyhraj s NESCAFÉ GOLD rozmazlovací víkend

Táto súťaž nie je aktívna!

Ospravedlňujeme sa, ale aktuálne sa tejto súťaže nemôžete zúčastniť. Môžete ale skúsiť niektorú z našich aktívnych súťaží!

Zobraziť ďalšie kampane

Soutěž s názvem „Vyhraj s NESCAFÉ GOLD rozmazlovací víkend ” probíhá v hypermarketech GLOBUS v termínu od 21. 5. do 3. 6. 2020 na území České republiky.

1. Kupte v době konání a místě konání soutěže jednorázově v některé prodejně GLOBUS alespoň jeden výrobek NESCAFÉ GOLD ORIGINAL 200 g, NESCAFÉ GOLD CREMA 200 g, NESCAFÉ GOLD ESPRESSO 200 g nebo NESCAFÉ GOLD BARISTA 180 g a uschovejte si doklad o tomto nákupu.

2. Následně zde nahraje fotografii (scan) soutěžní účtenky a vyplňte povinná pole v registračním formuláři vč. básničky/sloganu. Přes tlačítko „ODESLAT“ odešle registrační formulář.

(Básnička/slogan = napište nám co nejoriginálnější básničku (slogan), ve které použijete některé ze slov „GOLD, KÁVA nebo LÁZNĚ ”).

Příklad soutěžní básničky (sloganu): „GOLD je káva výborná, do lázní mě posílá.“. Básnička (slogan) může mít maximálně 160 znaků.

Výhra v soutěži je WELLNESS POBYT VIP na 2 noci pro 2 osoby s polopenzí:
– ubytování v hotelu Maximus Resort**** (pokoj Deluxe)
– 2x bohatá snídaně formou švédských stolů
– 2x večeře v hotelové restauraci – servírovaná tříchodová večeře nebo večeře formou rautu (dle aktuální obsazenosti)
– neomezený vstup do wellness (termální bazény a saunový svět) po celou dobu pobytu pro dva
– Wifi připojení, kulečník a parkování po celou dobu pobytu zdarma

Do soutěže je vloženo celkem 7 Výher. Platnost poukazu je do 30. 11. 2020. Po uplynutí platnosti poukazu, poukaz propadá. Během celé Soutěže může jeden konkrétní Soutěžící vyhrát pouze 1x.

Na stiahnutie